12 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася Товариська гра з волейболу між командами КДАіС та КММК

 

 

Нащодавно голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоієрей Роман Матюшенко звернувся до директора коледжу - В'юницького Володимира Петровича з пропозицією про співпрацю, в рамках цієї угоди відбувся відкритий урок за участю священника і наступним кроком з'явилася ідея провести товариські матчі з міні-футболу та волейболу між студентами КДАіС та КММК.

Відкрила змагання заступник директора Олена Олегівна Рибачук. Потім з привітальним словом до гравців звернувся головний вихователь Валерій Михайлович Співак, який побажав учасникам гри спортивної перемоги.

За звичаєм, пролунав гімн України, після чого отець Роман звернувся до гравців команд з словом привітання, наголошуючи на важливості духовного розвитку особистості. Далі за традицією студенти КДАіС проспівали молитву "Царю Небесний". Під час молитви було видно неабияку зацікавленність вихователів та молоді.

Гра пройшла в напруженному темпі: до останної хвилини було незрозуміло хто переможе, розбіжність рахунку постiйно була 1-2 очки, але на цей раз "перемогла дружба."

Традиційно медалі від відділу духовного и физичного виховання молодi Киіївської епархii вручив протоієрей Роман Матюшенко i протоієрей Євгеній Нікітін, також студентам КММК були отримані   прекрасні видання "Закону Божого".  Головний вихователь з фізічного виховання Валерій Михайлович Співак в свою чергу вручив медалі гравцям команди КДАіС разом з ексклюзивними солодощами від храму свв. мчч. Адріана і Наталії. Наступним кром співпраці - видвідати студентами КММК  Київо-Печерську лавру, під час якої вихованці КДАіС проведуть гостей стежками духовності.