1 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, за участю Єпархіального відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, відбувся товариський матч з міні-футболу серед парафій м. Києва. Змагання проходило на столичному стадіоні ім. В. Баннікова на Лабораторному пров., 7б.

Одними із вболівальників матчу були секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та голова Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко. У турнірі приймали участь команди Подільського, Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Печерського, Шевченківського благочинь столиці, команда Київської Духовної Академії і Семінарії, а також команда парафії на честь свв. мчч. Адріана і Наталії, настоятелем якої є о. Роман.

На початку спортивного заходу було оголошено зібрання всіх команд. До учасників зі словами вітання звернувся протоієрей Віктор Іващук. Він передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, побажав допомоги Божої та нагадав, що у грі головне - не перше місце, а участь і хороший настрій. У свою чергу, протоієрей Роман Матюшенко звернувся до гравців зі словами подяки за участь у благому почині і виказав сподівання, що подібні змагання ще будуть відбуватися в житті парафій нашої столиці.Результати матчу з міні-футболу виглядають наступним чином:

Збірна КДАіС - Печерське - 1:3;
Деснянське - Подільське - 7:2;
Команада парафії Адріана і Наталії - Дарницьке - 0:1;
Дніпровське - Шевченківське - 5:3.

1/2 фіналу:

Деснянське - Дарницьке - 6:0;
Дніпровське - Печерське - 1:2.

Фінал:
Деснянське - Печерське - 3:2.Команада Деснянського благочиння отримала кубок переможця, а кожен гравець - іменну грамоту від Предстоятеля УПЦ. Були вручені медалі за перше й друге місця. Також кожен з учасників матчу отримав медаль за участь у турнірі та іменну грамоту від Єпархіального відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії. По завершенні заходу голова Відділу дав інтерв'ю для телеканалу “Глас”.

Також на турнирі був присутній Годунов Леонід Васильович - начальник управління справами федерации футболу України, який надав суддів для нашого турніру. Отец Роман висловив вдячність, та побажав духовного і тілесного здравія.

Окрема також подяка Приймаку Миколаю, який посприяв гарному озвученню турніра, та художньму оформленню поля. Звісно що кожна футбольна гра не обходиться без коментатора-протоієрей Евгеній Нікітін добре упорався з цією роботою. Вболівальники і гравці відчували гарну обізнанність священника у футбольних баталіях.

Також на турнірі був присутній Годунов Леонід Васильович - начальник управління справами Федерації футболу України, який призначив суддів для нашого турніру. Отець Роман висловив вдячність та побажав духовного і тілесного здоров’я.

Окрема подяка - Приймаку Миколаю, який посприяв гарному озвученню турніру та художньому оформленню поля. Звісно, що кожна футбольна гра не обходиться без коментатора, протоієрей Євгеній Нікітін добре упорався з цією роботою. Вболівальники і гравці відчували гарну обізнаність священика у футбольних баталіях. Як на справжньому футболі, так і в нас на турнірі, не обійшлося без забоїв та подряпин. Вдячність - бригаді медиків, яку направив керівник Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф - Вершигора Анатолій Васильович. Медики своєчасно та професійно надавали невідкладну допомогу гравцям.

31 травня відбулася зустріч прот. Романа Матюшенко з керівником департаменту швидкої допомоги, під час якої Анатолій Васильович розповів про давнє минуле та цікаві факти, як швидкої допомоги, так і сьогоднішнього приміщення, де знаходиться керівництво Київської міської станції швидкої медичної допомоги.

 

http://upc-sport.kiev.ua